Penzion u Dvou studní

Ubytování

Objevte naši nabídku pokojů v Penzionu U Dvou Studní a zažijte pohodlný pobyt v srdci krásné přírody..

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj v Penzionu U Dvou Studní je zařízen dřevěnými obklady, což vytváří příjemné prostředí. K dispozici je prostorná koupelna s toaletou, která poskytuje veškeré potřebné vybavení pro pohodlný pobyt. Díky skvělé akustické izolaci stěn, oken a větší vzdálenosti od příjezdové komunikace můžete v pokoji očekávat klidné prostředí bez rušivých vnějších zvuků.
Tím se zajišťuje nerušené pohodlí během Vašeho pobytu.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj v Penzionu U Dvou Studní poskytuje pohodlí s dřevěným designem a prostornou koupelnou. Skvělá akustická izolace zajišťuje klidný pobyt bez rušivých vnějších zvuků a větší vzdálenost od příjezdové komunikace přidává k nerušenému prostředí.

Třílůžkový Mezonet

Třílůžkový mezonet v našem Penzionu kombinuje pohodlí s dřevěným designem a prostornou koupelnou. Díky skvělé akustické izolaci stěn a oken si můžete užívat klidného prostředí bez rušivých vnějších zvuků. Větší vzdálenost od příjezdové komunikace dodává k tomuto prostředí pocit nerušeného pohodlí během Vašeho pobytu.

Čtyřlůžkový Mezonet

Čtyřlůžkový mezonet U Dvou Studní kombinuje pohodlí s elegantním dřevěným designem a prostornou koupelnou. Vynikající akustická izolace stěn a oken zajistí klidné prostředí bez vnějšího rušení a větší vzdálenost od příjezdové komunikace dodává pocit nerušeného pohodlí během celého pobytu.