Areál Kouty – 3,5 km od Dvou studní

Vítejte v horském centru zábavy a sportu!! Přijďte si užít krásného počasí v areálu Kouty. K nám se dostanete pohodlně na kole, autem nebo vlakem. Projděte se s rodinou kouteckým lesním skanzenem, vychutnejte si výborné pokrmy v našich gastro zařízeních a zahrajte si příjemnou partii bowlingu.

 

Nejdelší sjezd na koloběžkách  – 16 km od Dvou studní

Navštívíte-li přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně a nechcete se vracet stejnou cestou, můžete využít naši půjčovnu koloběžek. Zažijte nejdelší sjezd na koloběžkách v Česku s trasou přes 17 km, vedoucí od horní nádrže elektrárny Dlouhé Stráně kolem dolní nádrže až do areálu Kouty. Koloběžky a helmy jsou k dispozici v prodejně Helia Sport na Kouteckém náměstí nebo přímo u horní nádrže Dlouhé Stráně.

 

Ski-Alpová trasa v Jeseníkách – 3,8 km od Dvou studní

Odeberte se na nádherný zimní výlet krajinou Jeseníků, kde si můžete užít hory jen pro sebe, bez rušení od dalších lyžařů na upravených sjezdovkách či běžeckých trasách. Okružní trasa pro skialpy vás zavede z Koutů na Praděd, Červenohorské sedlo, Trojmezí a Vozku, otevírajíc vám panoramatické pohledy do této malebné krajiny.